SU PERDESİ

Deniz, Göl, Gölet, Havuz üzerinde veya kapalı alanlara kurulabilen portatif havuz  ile kullanılır. Görseller için efektif, etkileyici bir projeksiyon alanı yaratır. Su perdesindeki ince su aralıkları neredeyse görünmezler. Bundan dolayı  perdeye yansıyan 3D laser grafikleri, videolar ve fotoğraflar holografik bir görüntü oluşturur.

Organizasyonun konseptine uygun olarak hazırlanacak laser grafik animasyonları, video görüntüleri, müzikle senkronize olarak su perdesi üzerinde gösterilebilir.

SİS PERDESİ

Birer metrelik modüllerden olusmaktadır. %100 Nemsiz sisten elde edilen perde üzerine video görüntüleri ve lazer grafikleri yansitilabilir. Fuar alanları ve konferans salonları gibi hava akımının fazla olmadığı kapalı alanlarda kullanılabilir.

HAYALET PERDE

Lazer gösterileri için özel olarak üretilen siyah tül perdedir. Karanlık ortamlarda net olarak görünmediği için yansıtılan laser grafikleri ve videolar havada boşlukta oluşuyormuş hissi uyandırır.

DEKORATİF PROJEKSİYON PERDELERİ

Event alanının ve tüm sahne dekorlarının yapısına uygun şekil ve ebatlarda strech projeksiyon ve lazer perdeleri.

3×5 m.’den 10×13 m.’ye kadar kurulabilen perdeler ışığı yayabilen özel kumaşı sayesinde ışık efektleri ve gobolar ile dekoratif amaçlı da kullanılabilir.