SAHNE EFEKTLERİ

Organizasyonlarda, konserlerde, festivallerde, kutlamalarda ve tüm özel günlerinizde, uluslararası güvenlik standartlarına uygun ithal pyrotechnic ürünler ve sahne efektleriyle hizmet vermekteyiz.

Görsel Efekt - Alev Makinası
ALEV MAKİNASI

Konserler, DJ partileri, Stadyumlar ve Spor salonları gibi yerlerde uygulamak için çok uygundur.

Yerden yukarıya doğru istenilen yükseklikte alev atan elektronik ateşlemeli bir sistemdir.

Müzikle senkronize olarak programlanabilir ve istenirse ışık masası üzerinden kontrol edilebilir.

CO2 JET

7-10 m. yüksekliğinde soğuk sis bulutu yaratır. Yerden yukarı beyaz renkte yoğun bir buhar efekti veren, saf karbondioksit gazıyla çalışan efekt sistemidir.

Görsel Efekt - CO2 Jet
Görsel Efekt - Konfeti
KONFETİ

Farklı şekil ve renklerdeki özel konfeti kağıtlarının karbon gazı ile çalışan profesyonel konfeti makinaları tarafından atılması ile gerçekleştirilir.

STREAMER KONFETİ

Şerit şeklindeki özel üretim konfeti kağıtlarının kablosuz ateşleme ile çalışan özel makinalar (Magic FX PowershotII) tarafından yaklaşık 30 m. yukarıya atılması ile oluşan konfeti efektidir. Açık alanlarda veya spor salonları, yüksek tavanlı kongre merkezleri ve fabrikalar gibi kapalı alanlarda kullanılabilir.

Görsel Efekt - Streamer Konfeti
Görsel Efekt - Sis Perdesi
AĞIR SİS / KURU BUZ EFEKTİ

Ağır sis makinelerimiz özel sis yakıtı ve soğutucu sistemi ile çalışan, kurubuz gereksinimi olmadan  zeminde sis bulutu oluşturan özel bir sis efekti cihazıdır. Kapalı alanlarda ve çok fazla hava akımı bulunmayan açık alanlarda (Anfitiyatro vb.) kullanılabilir.