PYROTECHNIC GÖSTERİLERİ

Bir çoğu kapalı alanlarda da rahatlıkla kullanılabilen birinci sınıf ürünler insan sağlığına zarar vermeyecek maddeler kullanılarak ve defalarca test edilerek üretilmiştir. İçişleri bakanlığından verilen ateşleyici yeterlilik belgelerine sahip uzman ekibimiz tarafından güvenli kablosuz ateşleme sistemleri ile kullanılır.

Finale3D programı kullanılarak istenilen müzikler ve ışık dizaynı ile senkronize olarak hazırlanan pyrotechnic gösterilerinin öncesinde, gerçekleştirilecek gösterinin 3 boyutlu görsel animasyon sunumu hazırlanmakta ve istenirse gösteri öncesi planlama sürecinde gerekli tüm ürün/efekt ve müzik değişiklikleri yapılabilmektedir.

VOLKAN

Yerden yukarıya doğru 20 sn ile 40 sn. arasında 3 m-7 m arası yüksekliğe kadar kıvılcım çıkaran soğuk ateş efektidir. Dumanının az olması ve yakıcı özelliği olmaması nedeniyle kapalı alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Görsel Efekt - Volkan
Görsel Efekt - Ateş Şelalesi
ATEŞ ŞELALESİ

Genellikle konserlerde, özel gösterilerde, stadyumlarda ve tüm açık alanlarda görselliği artırmak için kullanılır. Belirli aralıklarla yanyana dizilerek uzaktan kumanda ile ateşlenerek kullanılan, kıvılcımların yukarıdan aşağıya dikey olarak akması ile oluşur. Spor salonları gibi büyük kapalı alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

SILVER JET

Yerden yukarıya doğru 0.5 sn. 3 m-10 m arası yüksekliğe kadar anlık kıvılcım çıkaran soğuk ateş efektidir. Dumanının az olması ve yakıcı özelliği olmaması nedeniyle kapalı alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Görsel Efekt - Silverjet
Görsel Efekt - Comet
COMET

30-70 metre yüksekliğine çıkarken renkli kuyruklu efektler oluşturan sesli patlama efektidir. Bir çok farklı renk ve efekt çeşitleri mevcuttur. Açık alanlarda gerçekleştirilen konser ve organizasyonlarda kullanılabilen bir üründür.

SAHNE MAYINLARI

7-15 metre yüksekliğine çıkan anlık patlama efektidir. Çeşitli renk ve efektleri mevcuttur. Açık alanlarda ve spor salonları gibi büyük kapalı alanlarda kullanılabilir.

Görsel Efekt - Sahne Mayınları