LAZER GÜVENLİĞİ;
Lazer sistemlerinin kullanım alanlarının yaygınlaşmasıyla birlikte olası lazer etkilerine karşı alınan güvenlik önlemleri büyük önem kazanmıştır. Lazerlerin güvenli kullanımı için uluslararası yasal kurallar vardır ve özellikle eğlence sektöründe kullanılan ClassIV lazer sistemleri500 mW’dan yüksek güçlerdeki sistemler olup uzman teknisyenler tarafından bu kurallar çerçevesinde kullanılmalıdır.
Son yıllarda güvenlik ve sağlık standartlarına sahip olmaması sebebiyle Amerika ve Avrupa’da bir çok ülkede yasaklanan Çin üretimi lazer sistemlerinin düşük maliyeti sebebiyle ülkemizde kullanılmaya başlanması ve gösteri güvenliği konusunda eğitimi olmayan bilgisiz kişilerin lazer kullanması sonucu birçok organizasyonda projeksiyon ve kamera gibi bazı ekipmanlarının mercekleri zarar görerek kullanılamaz duruma gelmiştir. Organizasyonunuzda kullanılan bu tip ekipmanların ve daha da önemlisi katılımcıların güvenliğini, göz ve retina sağlığını riske atmamak adına Çin üretimi lazer sistemleri kullanan firmalardan uzak durmanızı, CE belgesi ve güvenlik sertifikalarını sormanızı öneririz.

PYROTECHNIC GÖSTERİLERİ;
Tüm Pyrotechnic sahne efektlerimiz havai fişek atışları için gereken Ateşleyici Yeterlilik Belgelerine sahip uzman ekibimiz tarafından, gerekli tüm güvenlik önlemleri alınarak kullanılmaktadır.
Gösterilerimizde dünya standartlarında güvenlik sertifikalı ithal ürünler kullanmakta olup tüm kontrolü özel kablosuz sistemler ile gerçekleştiriyoruz.

Efektif olarak; Sahip olduğumuz sektörel tecrübe ve uymaktan hiç bir koşulda taviz vermeyeceğimiz güvenlik kuralları ile görev aldığımız binlerce gösteride en ufak bir sorun yaşamadık.