İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel müdürlüğü tarafından verilen piroteknik sahne gösterileri ve havai fişek gösterileri için gerekli tüm izin belgelerine sahibiz. Piroteknik patlayıcı madde satın alma ve kullanma ruhsatları, patlayıcı madde nakliye güvenlik belgesi, uygulamada görev alan teknik personel için A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgeleri, özel maddi sorumluluk sigorta poliçeleri sahip olduğumuz belgelerdir.

Organizasyonunuzun ve katılımcıların güvenliğini riske atmamak adına izin ve yetki belgeleri bulunmayan firmalardan uzak durmanızı öneririz.

Piroteknik Madde Satın Alma ve Satma İzin Belgesi; Bakanlar Kurulunun 14/08/1987 tarih – 87/12028 sayılı tüzüğüne istinaden İçişleri Bakanlığı tarafından verilir.

Piroteknik Madde Satın Alma ve Kullanma İzin Belgesi; Bakanlar Kurulunun 14/08/1987 tarih – 87/12028 sayılı tüzüğüne istinaden İçişleri Bakanlığı tarafından verilir.

Piroteknik Madde Nakliye Güvenlik Belgesi; Bakanlar Kurulunun 14/08/1987 tarih – 87/12028 sayılı tüzüğüne istinaden İçişleri Bakanlığı tarafından verilir. .

A sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesi; Uygulamada görev alacak teknik personelin sahip olması gereken belgedir.İçişleri Bakanlığı tarafından verilir.

Zorunlu Sigortalar ve Sorumluluk Sigortası;Zorunlu sorumluluk poliçesi ve isteğe bağlı özel sorumluluk sigortası